Kargo ve Taşıma Bilgileri
www.masterdesigner.com.tr’dan verilen siparişler müşterilerine Yurtiçi Kargo aracılığı ve/veya nakliye&montaj hizmeti veren 3. şirketler aracılığı ile yapılır.

Kargo paketini nasıl teslim alınmalı?

Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığı, deformasyon, ezilme, yırtılma, darbe, kesik, çizik veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol edilmelidir. Herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade edilmedilir. Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden www.masterdesigner.com.tr sorumlu değildir.

İade/Değişim Prosedürü
İade Şartları

www.masterdesigner.com.tr mağazasından vermiş olduğunuz standart bir ürün siparişinizi, teslim aldıktan sonra iade isterseniz 14 gün içinde; sitemizde yer alan iletişim bölümünden sipariş numaranız ve iade edilecek ürünün tam adını belirterek; değişim yapmak isterseniz yeni almak istediğiniz ürünün de tam adını yazarak bizimle iletişime geçiniz. İade/değişim yapılacak ürünün kargo bedeli alıcıya aittir.

İptal/İade/Değişim Kapsamındaki Ürünler

Alıcıya özel olarak hazırlanmış, ölçülendirilmiş, tasarımı revize edilmiş ve/veya standartın dışını çıkmış siparişlere özel olarak üretilecek ürünün iptal, iade ve değişimi kapsam dışındadır. Ancak gönderilen ürün ayıplı, hatalı bir ürünse iptal, iade ve değişim hakkı saklıdır.

Alıcının standart ürünlerden verilmiş herhangi bir siparişi kargoya verilmeden iptal hakkı saklıdır.

İade/değişim etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile kargo masrafını karşılayarak gönderilmelidir.

İade/değişim edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş, iade kargo sürecinde hasar görmemiş olması gerekmektedir.

Kusurlu Ürünlerin İade/Değişimi

www.masterdesigner.com.tr mağazası tarafından teslim edilmiş olan ayıplı/kusurlu olan ürün/ürünlerde, iade/değişim yapmak istenildiğinde 14 gün içinde; ürünün problemini, sipariş numaranız ve iade edilecek ürünün tam adını belirterek; değişim yapmak istenildiğinde, istenilen ürünün de tam adını belirterek iletişime geçilmelidir. Üründe kullanımdan kaynaklı bir problem yoksa iade/değişim işleminiz gerçekleşir.